Save to shopping list
Create a new shopping list
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka
Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka

Dziecięcy Zestaw Do Malowania Paznokci + Suszarka

Product ID: 3365 | EAN Code: 5905323215641

Availability and ShippingQuantity

Salon manicure dla dziewczynek + suszarka

Przedstawiamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mam, których córeczki podbierają im kosmetyki, a przede wszystkim upodobały sobie lakiery do paznokci — własny zestaw do manicure. Błyszczący, kolorowy komplet lakierów i błyskotek z suszarką do paznokci podbije serce wszystkich dziewczynek. Modne kolory i naklejki pozwolą na stworzenie odlotowego manicure, który można usunąć w szybki i nieinwazyjny sposób — działa na zasadzie naklejki.

W skład zestawu dla manicurzystki wchodzą:
- suszarka do paznokci,
- 3 kolorowe lakiery do paznokci,
- 2 separatory,
- 2 pojemniczki z brokatem,
- arkusz błyskotek,
- pilniczek do paznokci.

Lakiery dołączone do zestawu wykonane są ze zdrowych, nieszkodliwych i nietoksycznych substancji, dzięki czemu nie wyrządzą żadnej szkody paznokciom dziewczynek. Ich kolejnym autem jest fakt, że są... odklejane. By zmienić kolor lub dekoracje paznokci, należy pociągnąć warstwę lakieru do góry, a ta sama odejdzie od płytki paznokcia.

Jak używać tych lakierów i pozostałych gadżetów? Po wyrównaniu długości i kształtu paznokci pilniczkiem w kształcie serca należy nałożyć wybrany kolor na paznokcie. Kolejnym krokiem może być obsypanie ich wybranym przez dziewczynkę kolorem brokatu, a następnie umieszczenie rączki w specjalnej suszarce przeznaczonej do paznokci. Po wyschnięciu płytki można umieścić błyszczące elementy na paznokciach. Tak gotowy manicure będzie prezentować się zjawiskowo i niebanalnie! Pora na paznokcie u stóp — wszystko polega na tym samym, jedyną różnicą jest umieszczenie separatorów pomiędzy paluszkami, co pozwoli na dokładniejsze ich pomalowanie.

Suszarka do paznokci zasilana jest 2 sztukami baterii 1.5 V AAA, które nie są dołączone do zestawu. Wykonana jest z solidnego plastiku w kolorze bieli i różu, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować. Zabawka przeznaczona jest dla dziewczynek powyżej 5. roku życia.

Wymiary elementów zestawu:
- suszarka do paznokci: 15 cm x 10 cm x 6 cm,
- separatory: 10 cm x 4,5 cm,
- lakiery do paznokci: 6,5 cm x 2 cm.

Wymiary opakowania:
- 34 cm x 26,5 cm x 7,5 cm.

Symbol
3365
Producer code
5905323215641
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel