Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O Nas

Hurtownia i importer zabawek dla dzieci

Oferujemy wysokiej jakości produkty przeznaczone dla dzieci. Zapraszamy do współpracy hurtowników, którzy są zainteresowani sprzedażą stacjonarną, jak i internetową. Obsługujemy również nowoczesne rozwiązanie handlowe, pozwalające małym i dużym przedsiębiorcom na powiększenie swojego asortymentu, nie zwiększając tym samym własnej powierzchni magazynowej, czyli sprzedaż w modelu dropshipping na terenie kraju oraz za granicą.

Nasza misja opiera się na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podstawowe wartości takie jak jakość, obsługa i uczciwość są dla nas najważniejsze. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami i profesjonalnymi fabrykami z Azji, co zapewnia nam wysoką jakość produktów. Jesteśmy jednym z większych importerów pojazdów akumulatorowych dla dzieci w Europie. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Wszystkie zabawki dla dzieci oferowane na naszej stronie posiadają stosowne certyfikaty, atesty, a także znak CE, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Nasza firma Lean Toys posiada oficjalnie zarejestrowany znak handlowy, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad sprzedażą naszych produktów.

Siedziba naszej firmy znajduje się w południowej Polsce. Posiadamy tutaj magazyn o powierzchni ponad 5000  oraz hurtownię, gdzie można obejrzeć oferowane przez nas produkty. Nasz asortyment składa się z ponad 3000 produktów dostępnych od ręki. Oferujemy zabawki marek takich jak: LEAN Toys, LEAN Sport, Alice, LEAN Trike, Bestway, Polesie oraz LEAN Cars.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • zabawki dla dzieci i niemowląt, edukacyjne, kreatywne, plastyczne, muzyczne, sportowe, gry i inne,
  • pojazdy na akumulator takie jak: auta, quady, motocykle, traktory (dodatkowo pojazdy na licencji takich marek jak: BMW, Audi, Bentley, Mercedes czy Volvo),
  • trampoliny,
  • baseny i akcesoria,
  • wózki dla lalek,
  • drewniane zabawki m.in. domki dla lalek, toaletki, kuchnie,
  • części zamiennie do pojazdów akumulatorowych.


Towar dostarczamy kurierem DPD, GLS, DHL, InPost, Geis lub własnym transportem, w zależności od wielkości zamówienia. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę. Na terenie magazynu prowadzimy również własny serwis oraz magazyn części zamiennych do pojazdów akumulatorowych, co zapewnia szybką i sprawną obsługę ewentualnych reklamacji. Szeroki asortyment oraz wieloletnie doświadczenie w branży powodują, że zaufały nam już setki klientów. Do współpracy zapraszamy hurtownie, sklepy stacjonarne i internetowe.

 

pixel